افسانه یک قورباغه

با درود بر دوستان ، به دنباله آتش سوزی جنگلهای آمازون و سایر جنگلهای دیگر در همین ماه های ژون، ژوییه و اگوست، خسارت غیر قابل جبرانی به سیاره وارد شده و تمام امیدهای مربوط به ادامه زندگی تا 80 سال آینده را غیر ممکن به نظر می رساند.
به هر صورت پژوهشگران جهان و مدافعان محیط زیست در تلاشند تا حد ممکن مردم را از شرایط خطرناک آگاه سازند. چند سال پیش که کتاب « جهان به کجا می رود» را می نوشتم ، نماهنگی در رابطه باشرایط آیندۀ مردم دنیا به نام « قورباغه ای در دیک جوشان» به دستم رسید. ترجمه کردم و برای دوستان به صورت نماهنگ فرستادم. امروز به فکر افتادم و همان کار را بعد از به روز کردن خبرهای جنگل سوزی در جهان به صورت ویدئو تقدیم دوستان کنم و تمنا دارم به اشتراک بگذارید و برای دیگران هم بفرستید. زمان هر کلیشه را 10 ثانیه انتخاب کرده ام اگر زمان برای خواندن مطلب هر تصویر کم آمد می توانید ویدئو را متوقف کرده و متن را با دقت بخوانید.

افسانه يك قورباغه

دانلود پاورپوينت
دانلود ويديو

1 نظر در “افسانه یک قورباغه

  1. آقای صمدی عزیز شما با دیدگاه من کمابیش آشنا هستید در حال حاضر مشکلات معیشتی مردم اجازه نمی دهد به مسایل مهم فکر کنند نظام آموزشی فعلی از پایه ویرانگر و بی معنی است نسل جوانی که من اغلب با انها به دلیل گرایشهای و علایق شخصی خودم که تحقیق میدانی می کنم بسیار منفعل ، گیج نا امید هستند برخورد حکومت با مسایل زیست محیطی بسیار ویرانگر است در مملکتی که مداحان اهل بیت ارج و غربشان از استادان دانشگاه بیشتر است و سرانه مطالعه هر نفر فقط دو دقیقه هست انتظار شما چیست توقع معجزه دارید این اثر تعلیمات روحانیت شیعه هست که قرنها مثل مار کبری هم بر تار پود جامعه سم تزریق کرده هم قربانیانش را هیپنو تیزم می کند ولی من می گویم راه در خرد جمعی مطالعه بی وقفه تبدیل مشکلات به فرصت است ولا غیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *